o nas

Karolina

PROJEKTANTKA

Sprawczyni wszelkiego zła. To spod jej ręki wychodzą wszystkie nasze projekty. Perfekcjonistka zafascynowana ideą slow design, którą stara się konsekwentnie wprowadzać na nasz rodzimy rynek. Bez jej akceptacji, żaden z produktów nie opuści naszej małej manufaktury. 

jakub

PAN OD WSZYSTKIEGO

Główny wykonawca. Dzięki niemu nasze projekty z wymiaru metafizycznego przechodzą w wymiar fizyczny. Okiem fachowca nadzoruje cały proces produkcji. Wieczny optymista, przebojowy i otwarty na ludzi.

Badanie potrzeb

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Wierzymy, że każdy, niezależnie od zasobności portfela, zasługuje na dobry design

wybór materiałów

Codziennie szukamy dla Was nowych, innowacyjnych materiałów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. Przede wszystkim stawiamy na jakość.

unikatowy design

Sami projektujemy wszystkie dostępne u nas tapety oraz dekoracje. Pomagamy w wyborze materiałów, a także realizujemy indywidualne zmówienia.

dlaczego my

W dobie supermarketów budowlanych, gdzie od ręki można dostać wszystko, czego dusza zapragnie, stajemy naprzeciw bylejakości. Jesteśmy niewielką firmą, działającą w myśl idei slow designu, wspieramy lokalną kulturę i sztukę, współpracujemy z rodzimymi, młodymi artystami. Nasze produkty powstają w wyniku nieocenionej pracy ludzkich rąk, na indywidualne zamówienie naszych klientów, w procesie, który od początku do końca sami nadzorujemy. W każdym aspekcie naszej pracy stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ!

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, rozumiemy potrzeby naszych klientów i przykładamy największą wagę do zaspokojenia ich.

Kochamy DESIGN!

Dlatego rówie dużo uwagi poświęcamy opakowaniu naszych produktów. Mówimy stanowcze NIE okropnym foliom i niedopasowanym kartonom! Chcemy aby nasz klient od samego początku czuł się wyjątkowo, dlatego nasze produkty pakujemy z największą starannością, jak prezent dla najbliższej osoby. W końcu, kto z nas nie lubi dostawać prezentów?