KOLEKCJA NATURA

Kolekcja natura – kilka słów

ForHomeStudio tworzy unikatowe motywy tapet ściennych z materiałów o bardzo dobrej jakości. Nasi utalentowani artyści projektują autorskie wzory, które cechuje indywidualizm, nowoczesność oraz wyjątkowość. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybierać tapety, które będą oryginalne i nietuzinkowe. Dbamy nie tylko o walory estetyczne, ale również o jakość naszych tapet, kontrolujemy cały proces powstawania produktu. Jedne z najpiękniejszych wzorów mogą Państwo wybierać w kategorii – kolekcja natura.

Modna etniczność

Nasze etniczne wzory to niesamowite połączenie barw, które robią wrażenie na wielu naszych Klientach. Pięknie skomponowane figury w odważnych i żywych kolorach będą idealnie komponować się w salonie, sypialni czy pokoju gościnnym. Energetyzujące motywy mandali, boho czy stylu marokańskiego będą wyróżniać nasz dom i stworzą niesamowity klimat naszych pomieszczeń.

Natura na wyciągnięcie ręki

Oczywiście poza wzorami etnicznymi ForHomeStudio oferuje Państwu również kolekcję natura, która w bardzo oryginalny sposób przedstawia las, kwiaty czy konkretne gatunki roślin. Wszystkie motywy są nowoczesne i w różnych odcieniach. Dla miłośników stylu skandynawskiego zaprojektowaliśmy proste, ale unikatowe wzory leśne i kwiatowe. Każdy będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie wzór i samodzielnie tworzyć swoją przestrzeń.

Tapety tworzymy z różnych materiałów, od naszych Klientów zależy, jakie właściwości ma spełniać ich tapeta. Wszystkie natomiast cechuje najwyższa jakość wykonania, autorskie wzory i nowoczesny styl.

Wyświetlanie 1–16 z 41 wyników