TAPETY W STYLU ARTDECO

Tapety w stylu artdeco

ForHomeStudio specjalizuje się w projektowaniu autorskich tapet ściennych, które tworzą niepowtarzalny styl wnętrz. Idealnym przykładem naszego ulubionego połączenia – nowoczesności i klasycyzmu są tapety w stylu artdeco. Proste wzory geometryczne łączymy z energetyzującymi barwami dzięki temu tapety ożywią każde pomieszczenie.

Inspiracje artdeco

Styl artdeco jest dla nas niesamowitą inspiracją, z której korzystamy podczas projektowania tapet. Ujmowanie form, piękno funkcji przedmiotu użytkowego czy zgeometryzowanie tworzą nadzwyczajne zestawienie, które nasi Klienci mogą mieć na własnych ścianach. Tapety w stylu artdeco sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Można je zatem wykorzystać w sypialniach, salonach czy mniejszych pomieszczeniach naszego domu. Możemy być pewni, że będą zwracać uwagę i zostaną charakterystycznym elementem naszej stylizacji. Osobom, które lubią oryginalność i wyjątkowe produkty na pewno będziemy polecać właśnie tapety w stylu artdeco.

Bogactwo form

Wzory, które tworzymy w stylu artdeco są bardzo charakterystyczne i żywe, dlatego warto, żeby tapeta była głównym wyróżnikiem danego pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się w stylu skandynawskim, w którym reszta ścian będzie jednokolorowa, a dodatki minimalistyczne. Dzięki temu tapeta nie będzie miała konkurencji i będzie mogła spełniać swoje zadanie – przyciągać uwagę.

Tapety tworzymy z różnych materiałów, od naszych Klientów zależy, jakie właściwości ma spełniać ich tapeta. Wszystkie natomiast cechuje najwyższa jakość wykonania, autorskie wzory i nowoczesny styl.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2