TAPETY W STYLU POP ART

Tapety w stylu pop art

Artyści ForHomeStudio korzystają z wielu inspiracji, z których tworzą autorskie i oryginalne projekty. Tapety w stylu pop art to najczęściej wybierana kategoria fototapet przez młodych Klientów. Unikalne wzory i niesamowite portrety są chętnie wykorzystywane w pokojach nastolatków, ale również kupowane przez wielbicieli twórczości Andy’iego Warhol’a czy Roy’a Lichtensteina’a. ForHomeStudio dba również o jakość wykonania fototapet poprzez kontrolowanie powstawania projektu aż do jego realizacji. Dzięki temu mogą Państwo być pewni nie tylko unikatowych wzorów, ale również sprawdzonych materiałów, które wpływają na jakość tapety.

Młody pop art

Pop art zrewolucjonizował sztukę i wpłynął na wiele dziedzin pokrewnych. Tapety w stylu pop art od dawna wzbudzają ogromne zainteresowanie i są chętnie kupowane, szczególnie przez młode osoby. Portret Audrey Hepburn zawitał w wielu kobiecych pokojach i sprawił, że aktorka ponownie oczarowuje nas swoim wdziękiem i stylem. Natomiast graffiti i prace Roy’a Lichtenstein’a pokochały już miliony ludzi także w Polsce. Takie inspiracje przyczyniły się do powstania naszych projektów, które będą ciekawym elementem w Państwa domach.

Sztuka na ścianie

Tapety w stylu pop art można również śmiało wykorzystać w projektach związanych ze sztuką. Wielu artystów pracuje w domach i marzy o własnej, domowej pracowni, która będzie nawiązywała do ich stylu i zainteresowań. Pop art idealnie podkreśli, co gra w duszy domowników i wyróżni nasz dom na tle innych.

Tapety tworzymy z różnych materiałów, od naszych Klientów zależy, jakie właściwości ma spełniać ich tapeta. Wszystkie natomiast cechuje najwyższa jakość wykonania, autorskie wzory i nowoczesny styl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7