TAPETY GEOMETRYCZNE

Tapety geometryczne

ForHomeStudio w swoich projektach stawia na nowoczesność, unikatowość i jakość. Nasze autorskie projekty są dostosowane do pomysłów Klientów i spełniają oczekiwania dotyczące stylu i niebanalnych wzorów. Powstawanie naszych tapet jest przez nas kontrolowane od fazy początkowej aż do skończenia. Dzięki temu dbamy o najwyższą jakość produktów. Inspirujemy się różnymi stylami i zagadnieniami. Sporo naszych wzorów to tapety geometryczne.

Nowoczesne wzory geometryczne

Tapety geometryczne są najbardziej popularne i najczęściej kupowane przez Klientów, dlatego staramy się, aby nasze wzory geometryczne były unikatowe. Bawimy się formami oraz kolorami po to, aby nasi Klienci mieli wybór i poczucie, że znajdą u nas autorskie projekty, które będą niepowtarzalne. Tworzymy wzory z różnych figur geometrycznych w różnych kolorach. Nasze łączenia barw często są nieszablonowe i tworzą oryginalną całość. Zatem możemy wykluczyć, iż tapety geometryczne będą nudne i powtarzalne.

Geometryczny pokój

Tapety geometryczne nadadzą się do różnych pomieszczeń. Zarówno do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu czy kuchni. Różnorodność kolorów i form geometrycznych pozostawia nam dowolność w wyborze tapety i miejsca jej naklejenia. Niewielkie figury mogą być ciekawym elementem klasycznego stylu, ale również nowoczesnej, skandynawskiej aranżacji. Cenimy kreatywność naszych Klientów i doskonale wiemy, że potrafią tworzyć niesamowite wnętrza wykorzystując naszego tapety geometryczne.

Tapety tworzymy z różnych materiałów, od naszych Klientów zależy, jakie właściwości ma spełniać ich tapeta. Wszystkie natomiast cechuje najwyższa jakość wykonania, autorskie wzory i nowoczesny styl.

Wyświetlanie 1–16 z 76 wyników