LAMPY ŚCIENNE

Lampy ścienne – kilka słów

Lampy ścienne ForHomeStudio robione są z myślą o indywidualnych potrzebach i gustach naszych Klientów. Wszystkie projekty są naszego autorstwa – sami dbamy o to, żeby jakość produktów i ich estetyka była na najwyższym poziomie. Lampy ścienne robione są z użyciem sklejki brzozowej, a do ich malowania używamy wodnej, i co najważniejsze, bezpiecznej i ekologicznej farby. Produkt ten charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV oraz na zmywanie.

Lampy ścienne dla dzieci

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach domów stworzyliśmy unikatowe wzory lamp ściennych z wybranymi postaciami i superbohaterami. Nasze motywy na pewno przypadną do gustu maluchom. Do wyboru mamy motywy: Batmana, Alicji w Krainie Czarów, a także koronę, króliczka, Myszkę Mikki, chmurkę oraz niedźwiadka. Kolory lamp ściennych również możemy dostosować do naszych upodobań na przykład: niebieskie, różowe, żółte czy czarne. Wszystko zależy od naszych preferencji i aranżacji pokoju dziecinnego. Żarówka ledowa daje efekt rozproszonego światła, dzięki któremu dzieci będą mogły z łatwością zasnąć w swoich łóżeczkach. Bardzo ważne jest, aby dzieci czuły się dobrze w swoim pokoju, ponieważ ma to znaczenie w ich prawidłowym rozwoju.

Dekoracje ścienne

Lampy ścienne ForHomeStudio będą również idealną dekoracją innych pomieszczeń naszego domu. Designerskie wzory można wykorzystać również w salonie, pokoju gościnnym czy przedpokoju. Na pewno będą zwracać uwagę naszych gości i sprawiać, że nasz dom nabierze unikatowego stylu. Dla miłośników nowoczesnych, skandynawskich wnętrz nasza lampa będzie ważnym elementem wykończeniowym.
Każda lampa ścienna ma dwumetrowy kabel z przełącznikiem oraz haczyki, dzięki którym można przytwierdzić ją do ściany.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.